شناسه خبر : 13725
تاریخ : 15 بهمن 1399 - 21:20
منبع خبر : مدیر سایت
آغاز اکران آثار «سی و نهمین جشنواره فیلم فجر» در ارومیه

به گزارش پایگاه خبری ارومیه فوری به نقل از روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان غربی در این دوره از جشنواره فیلم‌های سینمایی ستاره بازی، بی همه چیز، رمانتیسم اعماد و طوبی ، پدو ،خط فرضی، منصور، تی تی،، شیشلیک، زالاوا ، روزی روزگاری آبادان، روشن، مصلحت، تک تیرانداز، ابلق و مامان در سینما ایران و انقلاب ارومیه بر روی پرده نقره‌ای می‌روند.

مسعود یکانی مدیر سینماهای حوزه هنری آذربایجان غربی در این خصوص با اشاره بر فروش اینترنتی بلیت های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به قیمت « هر بلیط ۲۰ هزار تومان » اظهار داشت: علاقمندان به تماشای این آثار سینمایی می توانند جهت تهیه بلیط به سامانه‌های فروش« گیشه۷، سینما تیکت، ایران تیک » مراجعه و بر اساس زمان‌بندی اکران، بلیط فیلم مورد نظر خود را دریافت کنند.

وی افزود: در سال جاری آثار سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بر اساس جدول اکران فیلم ها در دو سانس ویژه، « ساعت ۱۵ و ساعت ۱۸ » در سینماهای انقلاب و ایران ارومیه با رعایت اصول بهداشتی ۲۲بهمن ماه سال جاری به نمایش گذاشته می‌شوند.

سال گذشته نیز برنامه اکران سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در ارومیه همزمان با سراسر کشور با نمایش ۱۹ عنوان فیلم سینمایی از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه در محل سینما ایران این کلانشهر مرزی برگزار شد.