شناسه خبر : 12227
تاریخ : 06 دی 1399 - 20:57
منبع خبر : مدیر سایت
به دنبال فسخ قرارداد با واسعی بودیم/ ممکن است باشگاه مجبور به پرداخت جریمه به پیکان شود

اخبار تراکتور

به گزارش پایگاه خبری ارومیه فوری، نصیرزاده در خصوص خبری که در رسانه‌ها مبنی بر خارج کردن نام سعید واسعی از فهرست این تیم مطرح شده اظهار داشت: سعید واسعی از لحاظ فنی و اخلاقی بازیکن خوبی است ولی به دلیل اشتباه فنی در فسخ قراردادش با پیکان دچار محرومیت ۴ ماهه شده است.

وی افزود: در خصوص خارج شدن یا نشدن نام سعید واسعی از فهرست تراکتور فعلا تصمیمی ابلاغ نشده است و قرار است هیات مدیره در این باره به زودی تصمیم گیری کند.

معاون ورزشی تراکتور تصریح کرد: پیش از این هیات مدیره قصد داشت قرارداد واسعی را فسخ نماید ولی ظاهراً از این کار منصرف شدند و حالا باید دید تصمیم در خصوص این بازیکن چیست.

نصیرزاده خاطرنشان است: طبیعتاً بازیکنی مثل واسعی ممکن است از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد داشته باشد و اگر این پیشنهادات به دست باشگاه رسیده باشد باید دید چه تصمیمی در موردش گرفته می‌شود.

وی با بیان اینکه مبلغ جریمه واسعی به پیکان در قراردادش به صورت تضامنی ذکر شده است، بیان کرد: این بدین معنی است که پرداخت آن بر عهده خود بازیکن است ولی اگر پرداخت نکند قانون گذار باشگاه تراکتور را موظف به پرداخت آن می‌داند و مثل وام می‌ماند که اگر شما پرداخت نکنی آن را از ضامن می‌گیرند.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور ادامه داد: باشگاه پیکان از خود واسعی به دلیل مصاحبه‌هایی که انجام داده ناراحت است و از همین رو ما جلب رضایت پیکان را به خود واسعی واگذار کردیم. آنها بابت مصاحبه ها ناراحت بودند و گفتند واسعی حتی یک عذرخواهی هم از آنها نکرده و از همین رو خودش باید وارد صحبت شود و رضایت مسئولان باشگاه پیکان را جلب کند.

نصیرزاده در مورد سرنوشت مربیگری تراکتور هم گفت:گزینه هایی مطرح هستند که باشگاه و هیات مدیره در حال بررسی آنها هستند ولی هنوز جمع بندی نهایی انجام نشده. تمرینات به مدت دو روز تعطیل است و با توجه به اینکه هنوز سرمربی جدید معرفی نشده در بازی با شهر خودرو هم مسعود شجاعی سرمربی خواهد بود.

اخبار تراکتور