×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Sunday, 24 January , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 4 خبر
نژادپرستی عریان و لجام گسیخته از تریبون مجلس!

به قلم: دکتر علی مصطفی زاده

احمدی بیغش در این فرصت طلایی که جواد ظریف با توئیت عجولانه، غیر دیپلماتیک، توهین آمیز و شاید انتخاباتی خود در اختیار او و فرقه ی ضاله ی ایرانشهری قرار داده بود، هر اندازه که می توانست جملات نژادی برزبان راند و تاجائیکه امکانش را داشت لجن پراکنی کرد و تا می توانست، توهین نمود!

در واقع این نماینده که قبلا نیز نشان داده از بیماری لاعلاج توهمات قومی – نژادی به شدت رنج می برد، در این آشفته بازار بوجود آمده از تفاسیر دل بخواهی و عجولانه از یک شعرخوانی، تفکرات فرقه ی ضاله ی ایرانشهریها، سلطنت طلبان و گروهک های تروریستی (که در مورد ضدیت با ترک‌ها اشتراکات فراوانی دارند) را در سکوت نمایندگان آذربایجان از پشت تریبون مجلس بدون هیچ واهمه ای فریاد زد!

لحن گفتاری و متن نوشتاری زننده و چرندیاتی که این نماینده از تریبون مجلس قرائت کرد، در حقیقیت خلاصه ی مکتوبی از برنامه های کانال های تلویزیونی سلطنت طلب و گروهک های تروریستی و همچنین مختصری از خروجی جلسات و مانیفست جریانات افراطی قومی – نژادی بود!

بیغش در این نطق نژادی که جز لجن پراکنی آشکار و نژادپرستی عریان و لجام گسیخته نام دیگری نمی توان روی آن گذاشت، پای خودش را از مرزهای جغرافیایی نیز فراتر گذاشت و دروغ پراکنی ها و توهمات گروهک های نژادپرست و تروریستی سایر کشورها (یونان، فرانسه، ارمنستان و …) را نیز تکرار کرد!

در واقع نماینده شازند در این نطق ۸ دقیقه ای، معرفی فرقه ی ایرانشهری و افکار و عقاید این طیف خطرناک را بر عهده داشت تا در مماشات مسئولان، فعالیت رسمی این گروهک خطرناک را که از ریاض، ابوظبی، تلاویو، واشینگتن و لندن (محور عربی، عبری و غربی) تغذیه مالی و فکری می شوند را از تریبون مجلس شورای اسلامی اعلام کند!

این حد از کینه و تنفر و این اندازه از عُقده گشایی و توهم و این‌ میزان از لجن پراکنی، بی ادبی، دروغ گویی و استفاده از الفاظ رکیک بجز از دهان نماینده فرقه ضاله ی ایرانشهریها از دهان شخص دیگری نمی تواند بیرون بیایید!

فرقه ی ضاله ی ایرانشهریها که قبله آنها محمد علی فروغی، ماسون و تئورسین معروف انگلیسی دربار پهلوی و مقتدای آنها رضاخان پالانی، قزاق بی سواد، سرسپرده و مزدور انگلیسی می باشد، از اینکه ترک ها به مقتدا و قبله ی آنها وقعی نمی نهند و به حسابش هم نمی آورند و البته  شعارهای “… روحت شاد” آنها را تکرار نمی کنند و به تفکرات مسموم آنها ارزشی قائل نیستند، به شدت ناراحتند و از آزادی سرزمین اسلامی و تاریخی قره باغ از دست دوستان اشغالگرشان سخت بهم ریخته و آشفته اند، با سخنان این نماینده ی کوته فکر و عُقده ای در خیال باطل شان می خواستند که از ترک های آذربایجان انتقام بگیرند!

الحمدوالله که سرشان به سنگ خورد و برنامه هایشان نیز ناکام ماند! هرچند بسیار مناسب بود که در صحن علنی مجلس شورای اسلامی یک نفر از نمایندگان ترک و یا یک نماینده آزاده با قطع نفرت پراکنی این نماینده ی بی ادب و بیمار که با غش به سوی کشور اشغالگر غیرمسلمان (ارمنستان) در مقابل فتوحات یک کشور مسلمان (آذربایجان) و برزبان راندن سخنان نژادپرستانه وظایف نمایندگی را نیز زیر پا گذاشت، با صدای بلند فریاد می زد که خفه شو مردک! تا شاهد نژادپرستی عریان و لجام گسیخته از تریبون مجلس نبودیم!

فراموش نکنیم که حذف آموزه ها و اصول دینی و جایگزینی توهمات نژادی با این اصول از اصلی ترین بخش های اساسنامه ی فرقه ی ضاله ی ایرانشهریهاست که اکنون متاسفانه علاوه بر آموزش و پرورش، تلویزیون، روزنامه ها و رسانه ها، بخش های فرهنگی و اقتصادی دولت، نماینده نیز به مجلس شورای اسلامی فرستاده اند و از تریبون مجلس شورای اسلامی بر علیه کشور مسلمان موضع می گیرند و از دشمن اشغالگر غیر مسلمان علنا حمایت می کنند!

 خطر این فرقه ی ضاله  که علنا در رویای بازگشت تاج و تخت پهلوی هستند و پشت نقاب ایران دوستی خود را پنهان کرده اند را از این تریبون اعلام کردیم، بدون تردید اگر با این بیماران قومی – نژادی برخورد نشود، بحرانهای بزرگ قومی را شاهد خواهیم بود!

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان های تورکی و فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.